Ana Sayfa Karadeniz 19 Ekim 2019 72 Görüntüleme

İşte Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü Çekıldı

2019-2020 Futbol Sezonu Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi 19 Ekim 2019 Cumartesi ve 20 Ekim Pazar günü oynanacak olan 1. Hafta karşılaşmaları ile başlıyor.

9 hafta sürecek olan ligin ilk devresi 14-15 Aralık 2019 tarihinde oynanacak olan 9. Hafta maçlarıyla sona erecek. Bir hafta aranın verileceği ligde ikinci devre ise 28-29 Aralık tarihlerinde oynanacak olan 10. Hafta maçlarıyla başlayacak. İkinci devrenin tamamlanma tarihi ise 22-23 Şubat 2020 olarak belirlendi.

Rize sahilindeki Merkez Futbol Sahasının da tamamlanmasıyla 16 Kasım tarihinden itibaren maçlar bu sahada da oynanmaya başlayacak.

A Grubu Takımları: Güneysuspor, Telekomspor, Kalkandere Ormanlı, Yolbaşıspor, Tunca Belediyespor, Madenli Belediyespor, Pazar Form Fitness, Kalkanderespor, Srahozspor, Palivatspor

B Grubu Takımları: Büyükköyspor, Alipaşaspor, Rize Belediyespor, Çiftlikspor, Pazar Zaferspor, Ardeşengücü, Çamlıhemşin Belediyespor, Pazar Derebaşı, Çaykurspor, Çayeli 

C Grubu Takımları: Kopuzlar Vakfı Veliköyspor, Çayeli Arsovosspor, Ardeşenspor, Kendirli Belediyespor, Azaklıköyüspor, Kalecikspor, İl Özel İdarespor, Kirazdağıspor, Pirinçlikköyüspor (Ligden çekildi), Fındıklıspor

Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü
SaatTakımlarSahaG
1. Hafta (19 Ekim Cumartesi)
14.00Kalkandere OrmanlıTelekomsporK.dereA
13.00ArdeşensporÇayeli ArsovosArdeşenC
13.00Madenli BelediyeKalkanderesporÇayeliA
11.00Pazar Form FitnessPalivatsporPazarA
13.30Pazar ZafersporÇaykursporPazarB
12.00Kendirli BelediyeK.V. VeliköysporD.pazarıC
14.00ÇiftliksporBüyükköysporD.pazarıB
20 Ekim Pazar
12.00Rize BelediyesporAlipaşasporGüneysuB
14.30İl Özel İdaresporFındıklısporGüneysuC
13.00YolbaşısporGüneysusporK.dereA
12.00ArdeşengücüPazar DerebaşıArdeşenB
14.00Tunca BelediyeSrahozsporArdeşenA
13.00Çamlıhemşin BelediyeÇayeli GençlerbirliğiÇ.hemşinB
12.00KaleciksporKirazdağısporD.pazarıC
14.00AzaklıköyüsporPirinçlikköyüsporD.pazarıC
2. Hafta (26 Ekim Cumartesi)
13.30GüneysusporTunca BelediyeGüneysuA
11.00TelekomsporYolbaşısporD.pazarıA
13.30Kirazdağısporİl Özel İdaresporD.pazarıC
11.00K.V. VeliköysporAzaklıköyüsporSalarhaC
13.30SrahozsporMadenli BelediyeSalarhaA
13.00KalkanderesporPazar Form FitnessK.dereA
13.00FındıklısporArdeşensporFındıklıC
27 Ekim Pazar
13.00Pazar DerebaşıÇamlıhemşin BelediyePazarB
11.00Çayeli GençlerbirliğiRize BelediyesporÇayeliB
13.00Çayeli ArsovosKendirli BelediyeÇayeliC
11.00AlipaşasporÇiftliksporD.pazarıB
13.30ÇaykursporArdeşengücüD.pazarıB
13.00BüyükköysporPazar ZafersporBüyükköyB
13.00PirinçlikköyüsporKaleciksporArdeşenC
3. Hafta (02 Kasım Cumartesi)
13.00YolbaşısporKalkandere OrmanlıK.dereA
13.00Tunca BelediyeTelekomsporArdeşenA
13.00Madenli BelediyeGüneysusporÇayeliA
11.00Pazar DerebaşıÇayeli GençlerbirliğiPazarB
13.30Pazar Form FitnessSrahozsporPazarA
11.00ÇiftliksporRize BelediyesporD.pazarıB
13.30KaleciksporK.V. VeliköysporD.pazarıC
13.00Çamlıhemşin BelediyeÇaykursporÇ.hemşinB
03 Kasım Pazar
13.00ArdeşengücüBüyükköysporArdeşenB
13.00KalkanderesporPalivatsporK.dereA
13.00Pazar ZafersporAlipaşasporPazarB
11.00AzaklıköyüsporÇayeli ArsovosGüneysuC
13.00İl Özel İdaresporPirinçlikköyüsporGüneysuC
11.00KirazdağısporFındıklısporD.pazarıC
13.00Kendirli BelediyeArdeşensporD.pazarıC
4. Hafta (09 Kasım Cumartesi)
13.00Rize BelediyesporPazar ZafersporGüneysuB
11.00K.V. Veliköysporİl Özel İdaresporD.pazarıC
13.30ÇaykursporPazar DerebaşıD.pazarıB
13.00Çayeli ArsovosKaleciksporÇayeliC
11.00PirinçlikköyüsporKirazdağısporArdeşenC
13.00ArdeşensporAzaklıköyüsporArdeşenC
13.00FındıklısporKendirli BelediyeFındıklıC
13.00BüyükköysporÇamlıhemşin BelediyeBüyükköyB
10 Kasım Pazar
13.00Çayeli GençlerbirliğiÇiftliksporÇayeliB
13.00GüneysusporPazar Form FitnessGüneysuA
11.00TelekomsporMadenli BelediyeD.pazarıA
13.30AlipaşasporArdeşengücüD.pazarıB
13.00Kalkandere OrmanlıTunca BelediyeK.dereA
13.00SrahozsporKalkanderesporSalarhaA
13.00PalivatsporYolbaşısporArdeşenA
5. Hafta (16 Kasım Cumartesi)
13.00Pazar DerebaşıBüyükköysporPazarB
13.00ArdeşengücüRize BelediyesporArdeşenB
13.00Çamlıhemşin BelediyeAlipaşasporÇ.hemşinB
13.00SrahozsporPalivatsporSalarhaA
11.00AzaklıköyüsporKendirli BelediyeMerkezC
13.30İl Özel İdaresporÇayeli ArsovosMerkezC
17 Kasım Pazar
13.00Madenli BelediyeKalkandere OrmanlıÇayeliA
11.00KirazdağısporK.V. VeliköysporD.pazarıC
13.00KaleciksporArdeşensporD.pazarıC
13.00ÇaykursporÇayeli GençlerbirliğiGüneysuB
11.00PirinçlikköyüsporFındıklısporArdeşenC
13.30Tunca BelediyeYolbaşısporArdeşenA
11.00Pazar Form FitnessTelekomsporPazarA
13.30Pazar ZafersporÇiftliksporPazarB
13.00KalkanderesporGüneysusporK.dereA
6. Hafta (23 Kasım Cumartesi)
13.00GüneysusporSrahozsporGüneysuA
11.00TelekomsporKalkanderesporMerkezA
13.30ÇiftliksporArdeşengücüMerkezB
13.00YolbaşısporMadenli BelediyeK.dereA
11.00PalivatsporTunca BelediyeArdeşenA
13.30Ardeşensporİl Özel İdaresporArdeşenC
13.00K.V. VeliköysporPirinçlikköyüsporD.pazarıC
24 Kasım Pazar
13.00Kalkandere OrmanlıPazar Form FitnessK.dereA
11.00Kendirli BelediyeKaleciksporD.pazarıC
13.30AlipaşasporPazar DerebaşıD.pazarıB
13.00FındıklısporAzaklıköyüsporFındıklıC
13.00BüyükköysporÇaykursporBüyükköyB
13.00Rize BelediyesporÇamlıhemşin BelediyeMerkezB
11.00Çayeli GençlerbirliğiPazar ZafersporÇayeliB
13.00Çayeli ArsovosKirazdağısporÇayeliC
7. Hafta (30 Kasım Cumartesi)
11.00ArdeşengücüPazar ZafersporArdeşenB
13.30PirinçlikköyüsporÇayeli ArsovosArdeşenC
13.00Çamlıhemşin BelediyeÇiftliksporÇ.hemşinB
13.00Pazar DerebaşıRize BelediyesporPazarB
13.00ÇaykursporAlipaşasporD.pazarıB
11.00Çayeli GençlerbirliğiBüyükköysporÇayeliB
13.30Madenli BelediyeTunca BelediyeÇayeliA
13.00KaleciksporAzaklıköyüsporMerkezC
01 Aralık Pazar
13.00İl Özel İdaresporKendirli BelediyeMerkezC
13.00KirazdağısporArdeşensporD.pazarıC
13.00FındıklısporK.V. VeliköysporFındıklıC
13.00Pazar Form FitnessYolbaşısporPazarA
13.00KalkanderesporKalkandere OrmanlıK.dereA
13.00SrahozsporTelekomsporSalarhaA
13.00PalivatsporGüneysusporArdeşenA
8. Hafta (07 Aralık Cumartesi)
11.00TelekomsporGüneysusporMerkezA
13.00Rize BelediyesporÇaykursporMerkezB
13.00YolbaşısporKalkanderesporK.dereA
13.00Tunca BelediyePazar Form FitnessArdeşenA
13.00Çayeli ArsovosK.V. VeliköysporÇayeliC
11.00Kendirli BelediyeKirazdağısporD.pazarıC
13.30AlipaşasporBüyükköysporD.pazarıB
08 Aralık Pazar
13.00Kalkandere OrmanlıSrahozsporK.dereA
13.00Pazar ZafersporÇamlıhemşin BelediyePazarB
11.00ArdeşengücüÇayeli GençlerbirliğiArdeşenB
13.30ArdeşensporPirinçlikköyüsporArdeşenC
13.00Madenli BelediyePalivatsporÇayeliA
13.00Azaklıköyüsporİl Özel İdaresporMerkezC
11.00ÇiftliksporPazar DerebaşıD.pazarıB
13.00KaleciksporFındıklısporD.pazarıC
9. Hafta (14 Aralık Cumartesi)
11.00İl Özel İdaresporKaleciksporMerkezC
13.30K.V. VeliköysporArdeşensporMerkezC
13.00KirazdağısporAzaklıköyüsporD.pazarıC
13.00PirinçlikköyüsporKendirli BelediyeArdeşenC
13.00FındıklısporÇayeli ArsovosFındıklıC
13.00SrahozsporYolbaşısporSalarhaA
13.00GüneysusporKalkandere OrmanlıGüneysuA
13.00Pazar DerebaşıPazar ZafersporPazarB
13.00Çayeli GençlerbirliğiAlipaşasporÇayeliB
13.00Çamlıhemşin BelediyeArdeşengücüÇ.hemşinB
15 Aralık Pazar
13.00KalkanderesporTunca BelediyeK.dereA
13.00PalivatsporTelekomsporArdeşenA
13.00BüyükköysporRize BelediyesporBüyükköyB
13.00Pazar Form FitnessMadenli BelediyePazarA
13.00ÇaykursporÇiftliksporD.pazarıB

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.