Canlı Sonuçlar « Karadenizden Haberler

19 Ekim 2021 - 14:37
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
21:00
Al-Nassr Al-Nassr
- : -
Al Hilal Al Hilal
ALMANYA REGİONALLİGA
20:00
Bayern Münih II Bayern Münih II
- : -
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
20:00
Hamburger SV II Hamburger SV II
- : -
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
20:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
Unterhaching Unterhaching
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
Interclube Interclube
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Belgrano Belgrano
1 - 1
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
MS
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
2 - 1
Temperley Temperley
MS
CA Mitre CA Mitre
1 - 0
Alvarado Alvarado
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
20:30
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
- : -
Rosario Central Rosario Central
22:45
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
- : -
Racing Club Racing Club
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
20:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
- : -
Wals Grünau Wals Grünau
20:00
Seekirchen Seekirchen
- : -
SV Grödig SV Grödig
BREZİLYA SERİE A
MS
Sao Paulo Sao Paulo
1 - 0
Corinthians Corinthians
BREZİLYA SERİE B
MS
Vila Nova Vila Nova
0 - 0
CRB CRB
BULGARİSTAN 1. LİGİ
15:00
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
ÇİN KUPASI
MS
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
1 - 3
Shenzhen FC Shenzhen FC
MS
Wuhan FC Wuhan FC
4 - 0
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
MS
Shaanxi Chang'an Shaanxi Chang'an
1 - 2
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
7'
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
0 - 0
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
DANİMARKA KUPASI
20:00
Kolding IF Kolding IF
- : -
Nykobing FC Nykobing FC
EKVADOR PRİMERA
MS
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
1 - 1
Manta Manta
ESTONYA 1. LİGİ
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
- : -
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
FAS PREMİER LİGİ
22:30
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
- : -
Royal AM Royal AM
18:30
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
AmaZulu AmaZulu
İNGİLTERE 1. LİGİ
21:45
Gillingham Gillingham
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
21:45
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
21:45
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Morecambe Morecambe
21:45
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
21:45
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- : -
Sunderland Sunderland
21:45
Oxford United Oxford United
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
21:45
Rotherham United Rotherham United
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
21:45
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
21:45
Cambridge United Cambridge United
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
21:45
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Burton Albion Burton Albion
21:45
Portsmouth Portsmouth
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
21:45
Lincoln City Lincoln City
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
İNGİLTERE 2. LİGİ
21:45
Sutton United Sutton United
- : -
Swindon Town Swindon Town
21:45
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
21:45
Colchester United Colchester United
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
21:45
Bradford City Bradford City
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
21:45
Barrow Barrow
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
21:45
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Port Vale Port Vale
21:45
Salford City Salford City
- : -
Rochdale Rochdale
21:45
Crawley Town Crawley Town
- : -
Exeter City Exeter City
21:45
Newport County Newport County
- : -
Carlisle United Carlisle United
21:45
Northampton Town Northampton Town
- : -
Stevenage Stevenage
21:45
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
21:45
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Walsall Walsall
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
21:45
Wrexham Wrexham
- : -
Marine Marine
21:45
Yate Town Yate Town
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
21:45
Stratford Town Stratford Town
- : -
Boston United Boston United
21:45
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
- : -
Eastleigh Eastleigh
21:45
Weymouth Weymouth
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
21:45
St.Albans City St.Albans City
- : -
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
21:45
Notts County Notts County
- : -
Tamworth Tamworth
21:45
Gateshead Gateshead
- : -
Marske United F.C. Marske United F.C.
21:45
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Pontefract Collieries Pontefract Collieries
21:45
Guiseley Guiseley
- : -
Brackley Town Brackley Town
21:45
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
21:45
Buxton Buxton
- : -
Kettering Town Kettering Town
21:45
Morpeth Town Morpeth Town
- : -
York City York City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
21:45
Bristol City Bristol City
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
21:45
Derby County Derby County
- : -
Luton Town Luton Town
21:45
Stoke City Stoke City
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
21:45
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
21:45
Sheffield United Sheffield United
- : -
Millwall Millwall
İRAN 1. LİGİ
15:30
Paykan Paykan
- : -
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
15:30
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
- : -
Aluminium Arak Aluminium Arak
15:30
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
- : -
Fajr Sepasi Fajr Sepasi
17:30
Sepahan Sepahan
- : -
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
17:30
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Persepolis Persepolis
İSPANYA LA LİGA 2
20:00
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Sporting Gijon Sporting Gijon
20:00
Huesca Huesca
- : -
Malaga Malaga
22:00
Tenerife Tenerife
- : -
Eibar Eibar
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
20:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
Helsingborg Helsingborg
20:00
Landskrona Landskrona
- : -
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
İTALYA SERİE C LİGİ
15:30
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
- : -
Robur Siena Robur Siena
18:30
Montevarchi Montevarchi
- : -
Olbia Olbia
19:30
Gubbio Gubbio
- : -
Carrarese Carrarese
22:00
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Vis Pesaro Vis Pesaro
22:00
Reggiana Reggiana
- : -
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
22:00
Grosseto Grosseto
- : -
Teramo Teramo
22:00
Cesena Cesena
- : -
Pontedera Pontedera
22:00
Imolese Imolese
- : -
Pistoiese Pistoiese
22:00
Pescara Pescara
- : -
Modena Modena
22:00
Fermana Fermana
- : -
Lucchese Lucchese
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
05:00
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
- : -
Sporting San Jose Sporting San Jose
NON LİG PREMİER
21:45
Hendon Hendon
- : -
Metropolitan Police Metropolitan Police
21:45
St Ives Town St Ives Town
- : -
Hitchin Town Hitchin Town
21:45
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
- : -
Barwell Barwell
21:45
Lowestoft Town Lowestoft Town
- : -
Royston Town Royston Town
21:45
Banbury United Banbury United
- : -
Leiston Leiston
21:45
Hednesford Town Hednesford Town
- : -
Redditch United Redditch United
21:45
Rushall Olympic Rushall Olympic
- : -
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
21:45
Yate Town Yate Town
- : -
Farnborough Town Farnborough Town
21:45
Coalville Town Coalville Town
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
21:45
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
- : -
Taunton Town Taunton Town
21:45
Wimborne Town Wimborne Town
- : -
Weston Super Mare Weston Super Mare
ERT
Alvechurch Alvechurch
0 - 0
Tamworth Tamworth
21:45
Truro City Truro City
- : -
Tiverton Tiverton
21:45
Salisbury City Salisbury City
- : -
Chesham United Chesham United
21:45
Kings Langley Kings Langley
- : -
Harrow Borough Harrow Borough
ERT
Stratford Town Stratford Town
0 - 0
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
21:45
Needham Market Needham Market
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
21:45
Merthyr Town Merthyr Town
- : -
Poole Town Poole Town
ERT
Buxton Buxton
0 - 0
Scarborough Scarborough
21:45
Dorchester Town Dorchester Town
- : -
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
12 de Octubre 12 de Octubre
1 - 2
Club Guarani Club Guarani
MS
Cerro Porteno Cerro Porteno
2 - 0
River Plate River Plate
PAULİSTA KUPASI
21:00
São Bernardo São Bernardo
- : -
Primavera-SP Primavera-SP
21:00
Botafogo-SP B Botafogo-SP B
- : -
Velo Clube Velo Clube
21:00
São Bento São Bento
- : -
Noroeste Noroeste
21:00
Portuguesa Portuguesa
- : -
Atibaia Atibaia
21:00
Santos B Santos B
- : -
EC Sao Bernardo EC Sao Bernardo
21:00
Votuporanguense Votuporanguense
- : -
Comercial Comercial
21:00
Sao Caetano Sao Caetano
- : -
CA Juventus CA Juventus
21:00
Rio Claro Rio Claro
- : -
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
POLONYA 1. LİGİ
19:00
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Miedz Legnica Miedz Legnica
SAN MARİNO 1. LİGİ
22:15
Faetano Faetano
- : -
San Giovanni San Giovanni
22:15
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
- : -
Domagnano Domagnano
SLOVAKYA KUPASI
15:00
Kezmarok Kezmarok
- : -
MFK Skalica MFK Skalica
ŞAMPİYONLAR LİGİ
19:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Manchester City Manchester City
19:45
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
22:00
Porto Porto
- : -
Milan Milan
22:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Liverpool Liverpool
22:00
Ajax Ajax
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
22:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Real Madrid Real Madrid
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
22:00
Inter Inter
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
19:30
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
- : -
Deportes Temuco Deportes Temuco
22:00
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
- : -
Rangers Rangers
UEFA AVRUPA LİGİ
17:30
Celtic Celtic
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
UEFA GENÇLİK LİGİ
81'
Shakhtar Donetsk U19 Shakhtar Donetsk U19
3 - 2
Real Madrid U19 Real Madrid U19
8'
Beşiktaş U19 Beşiktaş U19
0 - 0
Sporting Lizbon U19 Sporting Lizbon U19
7'
Club Brugge U19 Club Brugge U19
0 - 0
Manchester City U19 Manchester City U19
15:00
Inter U19 Inter U19
- : -
FC Sheriff U19 FC Sheriff U19
15:00
Ajax U19 Ajax U19
- : -
Borussia Dortmund U19 Borussia Dortmund U19
16:00
Paris St Germain U19 Paris St Germain U19
- : -
Leipzig U19 Leipzig U19
16:30
FC Midtjylland U19 FC Midtjylland U19
- : -
Rosenborg U19 Rosenborg U19
16:30
Porto U19 Porto U19
- : -
Milan U19 Milan U19
17:00
Atletico Madrid U19 Atletico Madrid U19
- : -
Liverpool U19 Liverpool U19
18:00
Alkmaar U19 Alkmaar U19
- : -
Kabala U19 Kabala U19
19:00
Racing Genk U19 Racing Genk U19
- : -
Köln U19 Köln U19
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 9 10 21
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
6 Galatasaray 9 2 17
7 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
8 Altay 9 1 15
9 İttifak Holding Konyaspor 9 3 14
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Yukatel Kayserispor 9 -2 11
12 Gaziantep FK 9 -2 11
13 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
16 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 9 -7 9
17 Göztepe 9 -4 8
18 GZT Giresunspor 9 -4 8
19 Kasımpaşa 9 -5 6
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
2 MKE Ankaragücü 9 12 21
3 BB Erzurumspor 9 5 18
4 Eyüpspor 9 4 17
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 7 5 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 Altaş Denizlispor 9 -3 10
12 Altınordu 9 -8 10
13 Adanaspor 9 -3 9
14 Manisa FK 9 -5 9
15 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
16 Bursaspor 8 -3 8
17 İstanbulspor 7 -1 7
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 6 5 15
2 Pazarspor 7 3 13
3 Amed Sportif Faaliyetler 7 3 13
4 Isparta 32 Spor 6 3 11
5 Bucaspor 1928 7 1 10
6 Zonguldak Kömürspor 7 2 10
7 Kırşehir Belediyespor 6 2 10
8 Nazilli Belediyespor 6 2 10
9 Şanlıurfaspor 6 1 9
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 7 2 9
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 8
12 Uşakspor A.Ş. 6 -5 7
13 Akhisarspor 6 -2 7
14 Kırklarelispor 6 -2 6
15 Anagold 24Erzincanspor 6 -3 5
16 Eskişehirspor 6 -7 4
17 Ankara Demirspor 6 -3 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 5 -2 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 7 13 17
2 Hekimoğlu Trabzon 7 11 17
3 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 8 17
4 Bodrumspor 7 11 15
5 Ankaraspor 7 11 14
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 3 14
7 Sakaryaspor 7 6 13
8 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
9 Çorum FK 7 5 12
10 İnegölspor 7 2 11
11 Somaspor 7 1 11
12 Afjet Afyonspor 7 2 10
13 Sarıyer 8 -1 10
14 Serik Belediyespor 7 -4 9
15 Diyarbekirspor 7 -5 4
16 Niğde Anadolu FK 7 -14 4
17 Adıyaman FK 7 -8 3
18 Turgutluspor 7 -8 2
19 Ergene Velimeşespor 7 -16 1
20 Kahramanmaraşspor 7 -17 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 2 2 4
2 Club Brugge 2 1 4
3 Manchester City 2 1 3
4 RB Leipzig 2 -4 0