Canlı Sonuçlar « Karadenizden Haberler

16 Ekim 2021 - 18:19
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
11'
Al-Wahda Al-Wahda
0 - 1
Al-Nassr Al-Nassr
21:00
Persepolis Persepolis
- : -
Al Hilal Al Hilal
ALMANYA 3. LİGİ
MS
Meppen Meppen
2 - 3
Magdeburg Magdeburg
MS
FSV Zwickau FSV Zwickau
3 - 2
Duisburg Duisburg
MS
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
4 - 2
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
MS
Kaiserslautern Kaiserslautern
3 - 0
Freiburg II Freiburg II
15:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
Mannheim Mannheim
MS
Hallescher FC Hallescher FC
2 - 3
Saarbrucken Saarbrucken
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS
FC Heidenheim FC Heidenheim
2 - 4
St Pauli St Pauli
MS
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
1 - 1
Holstein Kiel Holstein Kiel
MS
Karlsruher Karlsruher
2 - 1
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
21:30
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
90'
Freiburg Freiburg
1 - 1
RB Leipzig RB Leipzig
90'
Greuther Fürth Greuther Fürth
0 - 1
VfL Bochum VfL Bochum
89'
Union Berlin Union Berlin
2 - 0
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
87'
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
2 - 0
Mainz 05 Mainz 05
90'
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
1 - 2
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
19:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
VfB Auerbach VfB Auerbach
1 - 0
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
MS
Optik Rathenow Optik Rathenow
1 - 2
Chemnitzer Chemnitzer
MS
Energie Cottbus Energie Cottbus
3 - 0
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
MS
Altglienicke Altglienicke
1 - 1
Babelsberg 03 Babelsberg 03
MS
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
1 - 1
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
MS
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
5 - 0
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
MS
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
2 - 2
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
MS
Rain am Lech Rain am Lech
2 - 1
Unterhaching Unterhaching
MS
Nürnberg II Nürnberg II
1 - 1
FC Memmingen FC Memmingen
MS
FC Augsburg II FC Augsburg II
2 - 0
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
MS
SV Straelen SV Straelen
2 - 0
Uerdingen Uerdingen
MS
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
0 - 0
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
MS
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
1 - 1
Oberhausen Oberhausen
MS
Werder Bremen II Werder Bremen II
0 - 0
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
MS
Mainz 05 II Mainz 05 II
1 - 3
Hessen Kassel Hessen Kassel
MS
TSV Steinbach TSV Steinbach
3 - 1
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
MS
FC Giessen FC Giessen
0 - 2
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
MS
VfB Homberg VfB Homberg
2 - 2
Preussen Münster Preussen Münster
15:00
SV Heimstetten SV Heimstetten
- : -
Eltersdorf Eltersdorf
MS
Bahlinger SC Bahlinger SC
0 - 2
Ulm Ulm
MS
Rodinghausen Rodinghausen
1 - 1
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
MS
Heider SV Heider SV
1 - 1
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
MS
FK Pirmasens FK Pirmasens
0 - 0
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
MS
Schott Mainz Schott Mainz
1 - 1
Hoffenheim II Hoffenheim II
MS
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
4 - 1
Pipinsried Pipinsried
MS
Illertissen Illertissen
1 - 1
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
MS
Fortuna Köln Fortuna Köln
4 - 2
Lippstadt Lippstadt
MS
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
0 - 2
Bonner SC Bonner SC
MS
St.Pauli II St.Pauli II
1 - 0
Lübeck Lübeck
MS
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
4 - 0
Oberneuland Oberneuland
AMERİKA MAJOR LİGİ
20:00
Montreal Impact Montreal Impact
- : -
Philadelphia Union Philadelphia Union
22:30
Los Angeles FC Los Angeles FC
- : -
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
1 - 1
New York Red Bull II New York Red Bull II
22:00
Real Monarchs Real Monarchs
- : -
Austin Bold FC Austin Bold FC
ANDORRA 2. LİGİ
21:30
La Massana La Massana
- : -
Rangers Rangers
21:30
UE Engordany B UE Engordany B
- : -
FC Encamp FC Encamp
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
1 - 0
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
MS
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
0 - 2
Barracas Central Barracas Central
21:00
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:30
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Agropecuario Agropecuario
22:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Almagro Almagro
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Racing Club Racing Club
0 - 1
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
MS
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
0 - 0
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
MS
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
2 - 1
Estudiantes Estudiantes
19:30
Sarmiento Sarmiento
- : -
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
21:45
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
- : -
Newells Old Boys Newells Old Boys
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
MS
Laçi Laçi
0 - 1
Egnatia Egnatia
MS
Kastrioti Kastrioti
2 - 0
Skenderbeu Skenderbeu
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Peninsula Power Peninsula Power
3 - 5
Gold Coast United Gold Coast United
MS
SC Wanderers SC Wanderers
5 - 0
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
AVUSTURYA 1. LİGİ
MS
Rapid Wien II Rapid Wien II
0 - 3
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
MS
SV Horn SV Horn
0 - 3
Amstetten Amstetten
MS
SV Lafnitz SV Lafnitz
2 - 0
Dornbirn Dornbirn
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
MS
SV Wörgl SV Wörgl
3 - 1
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
MS
Stadl-Paura Stadl-Paura
3 - 3
St. Anna St. Anna
MS
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
2 - 1
Spittal Spittal
MS
SV Innsbruck SV Innsbruck
1 - 1
SC Imst SC Imst
90'
Stripfing Stripfing
3 - 0
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
90'
Ried (A) Ried (A)
1 - 1
Union Gurten Union Gurten
84'
Wolfurt Wolfurt
1 - 0
SC Bregenz SC Bregenz
60'
Hertha Wels Hertha Wels
2 - 0
FC Wels FC Wels
62'
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
0 - 0
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
10'
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
1 - 0
Neusiedl Neusiedl
18:00
FC Lauterach FC Lauterach
- : -
Hohenems Hohenems
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19'
Altach Altach
1 - 1
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
18'
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
0 - 0
Rapid Wien Rapid Wien
19'
Austria Wien Austria Wien
0 - 1
Admira WM Admira WM
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
MS
Sebail Sebail
1 - 2
Keşla Keşla
MS
Kabala Kabala
1 - 1
Zire İ.K Zire İ.K
B.A.E LİG KUPASI
MS
Al-Dhafra Al-Dhafra
1 - 3
Al-Nasr Al-Nasr
MS
Bani Yas Bani Yas
1 - 2
Al-Wasl Al-Wasl
BAHREYN PREMİER LİGİ
17:45
Al Muharraq Al Muharraq
- : -
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
34'
East Riffa East Riffa
0 - 0
Al Hidd Al Hidd
20:20
Al Najma Al Najma
- : -
Al Budaiya Al Budaiya
BELARUS 1. LİGİ
MS
Isloch Isloch
2 - 0
FK Slutsk FK Slutsk
MS
Smorgon Smorgon
2 - 0
FK Vitebsk FK Vitebsk
62'
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
1 - 1
BATE BATE
BELARUS 2. LİGİ
MS
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
1 - 3
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
MS
Slonim 2017 Slonim 2017
1 - 2
Naftan Naftan
57'
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
1 - 0
FC Baranovichi FC Baranovichi
BELÇİKA 1. LİGİ
DA
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
0 - 2
RFC Seraing RFC Seraing
19:30
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Antwerp Antwerp
19:30
Oostende Oostende
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
21:45
Standard Liege Standard Liege
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
Excelsior Virton Excelsior Virton
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS
Leotar Leotar
1 - 1
Borac Borac
19'
Zeljeznicar Zeljeznicar
1 - 0
Tuzla City Tuzla City
19'
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
0 - 0
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
BREZİLYA SERİE B
MS
CRB CRB
2 - 2
Guarani Guarani
MS
Goias Goias
3 - 1
CSA CSA
MS
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
1 - 2
Vila Nova Vila Nova
22:00
Ponte Preta Ponte Preta
- : -
Nautico Nautico
22:30
Vasco da Gama Vasco da Gama
- : -
Coritiba Coritiba
BREZİLYA SERİE C
23:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Paysandu Paysandu
BULGARİSTAN 1. LİGİ
DA
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 - 0
Tsarko Selo Tsarko Selo
20:00
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
MS
Azam FC Azam FC
0 - 0
Pyramids FC Pyramids FC
MS
URA FC URA FC
0 - 0
Al Masry Al Masry
MS
Red Arrows Red Arrows
1 - 0
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
MS
Orapa United FC Orapa United FC
2 - 1
Cotonsport Cotonsport
18:30
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
- : -
RS Berkane RS Berkane
19:00
Concorde Concorde
- : -
JS Saoura JS Saoura
20:00
Diambars Diambars
- : -
Enyimba Enyimba
21:00
FAR Rabat FAR Rabat
- : -
JS Kabylie JS Kabylie
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
MS
Tusker FC Tusker FC
0 - 1
Zamalek Zamalek
MS
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
1 - 1
ES Sahel ES Sahel
60'
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
1 - 0
Royal Leopards Royal Leopards
16'
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
1 - 1
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:30
USGN USGN
- : -
Al Ahli Al Ahli
20:00
Stade Malien Stade Malien
- : -
Horoya AC Horoya AC
20:00
Al-Merreikh Al-Merreikh
- : -
Zanaco Zanaco
ÇEKYA 1. LİGİ
59'
Banik Ostrava Banik Ostrava
1 - 1
Slovacko Slovacko
61'
Jablonec Jablonec
1 - 2
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
57'
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
0 - 0
Bohemians 1905 Bohemians 1905
20:00
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Slovan Liberec Slovan Liberec
ÇEKYA 2. LİGİ
85'
Prostejov Prostejov
2 - 1
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
89'
Pribram Pribram
2 - 0
Opava Opava
ÇEKYA 3. LİGİ
MS
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 - 0
Zlin B Zlin B
MS
Hlucin Hlucin
0 - 0
Slovan Rosice Slovan Rosice
MS
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
2 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
MS
SK Benesov SK Benesov
3 - 0
Banik Sokolov Banik Sokolov
MS
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
0 - 2
Unicov Unicov
MS
Loko Vltavin Loko Vltavin
2 - 1
Motorlet Prag Motorlet Prag
MS
SK Rakovnik SK Rakovnik
3 - 1
Povltava FA Povltava FA
MS
Zbuzany Zbuzany
3 - 3
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
MS
Prepere Prepere
3 - 1
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
MS
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
3 - 1
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
MS
Uhersky Brod Uhersky Brod
0 - 0
FC Vratimov FC Vratimov
82'
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
3 - 1
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
DANİMARKA 1. LİGİ
MS
HB Koge HB Koge
1 - 0
Nykobing FC Nykobing FC
MS
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
0 - 2
Hvidovre Hvidovre
DANİMARKA 2. LİGİ
MS
FA 2000 FA 2000
3 - 5
Hillerød Hillerød
MS
Brabrand Brabrand
0 - 3
Thisted Thisted
MS
Kolding IF Kolding IF
1 - 1
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
EKVADOR PRİMERA
MS
Emelec Emelec
1 - 0
Orense Orense
23:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
- : -
Olmedo Olmedo
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
Persela Lamongan Persela Lamongan
2 - 2
Madura United Madura United
MS
Persita Tangerang Persita Tangerang
1 - 1
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
MS
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
1 - 3
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
72'
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
0 - 2
Persib Bandung Persib Bandung
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
FK Van FK Van
1 - 1
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
MS
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
1 - 4
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
16:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
MS
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
3 - 2
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
ERT
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
0 - 0
FC Nomme United FC Nomme United
ERT
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
0 - 0
JK Pärnu JK Pärnu
ERT
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
0 - 0
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
ERT
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
0 - 0
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
MS
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
1 - 0
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
55'
EB/Streymur EB/Streymur
3 - 2
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
13'
HB Torshavn HB Torshavn
0 - 0
B68 Toftir B68 Toftir
20:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
B36 Torshavn B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
15'
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
0 - 0
MAS Fes MAS Fes
20:15
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
- : -
Riadi Salmi Riadi Salmi
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS
Vaajakoski Vaajakoski
1 - 0
Vasa IFK Vasa IFK
MS
Narpes Kraft Narpes Kraft
1 - 2
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
MS
NJS NJS
1 - 0
FC Kiffen FC Kiffen
MS
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
2 - 3
PeKa PeKa
MS
EPS EPS
0 - 3
KaaPo KaaPo
MS
VJS VJS
0 - 1
SalPa SalPa
MS
PIF PIF
0 - 3
FC Jazz FC Jazz
MS
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
3 - 2
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
MS
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
0 - 4
JäPS JäPS
56'
Grankulla IFK Grankulla IFK
1 - 2
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
FİNLANDİYA KAKKOSEN KUPASI
MS
Pepo Pepo
3 - 2
SJK Akatemia SJK Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
MS
Ilves Ilves
2 - 3
Helsinki Helsinki
58'
Oulu Oulu
0 - 1
Mariehamn Mariehamn
61'
Haka Haka
1 - 1
Lahti Lahti
60'
HIFK HIFK
1 - 0
SJK SJK
56'
Inter Turku Inter Turku
0 - 2
KuPS KuPS
59'
KTP KTP
0 - 0
Honka Honka
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
MS
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
4 - 1
Musa Pori Musa Pori
MS
Jaro Jaro
3 - 6
Rovaniemi Rovaniemi
MS
Gnistan Gnistan
1 - 4
VPS Vaasa VPS Vaasa
15'
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
0 - 0
PK 35 PK 35
FRANSA LİGUE 1
19'
Clermont Clermont
0 - 0
Lille Lille
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Monaco Monaco
FRANSA LİGUE 2
MS
Toulouse Toulouse
6 - 0
Auxerre Auxerre
20:00
Pau FC Pau FC
- : -
Paris FC Paris FC
20:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
20:00
Caen Caen
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Sochaux Sochaux
20:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Dijon Dijon
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Bastia Bastia
- : -
Grenoble Grenoble
20:00
Nancy Nancy
- : -
Guingamp Guingamp
GALLER 2. LİGİ
84'
Llanidloes Town Llanidloes Town
2 - 2
Llangefni Town Llangefni Town
84'
Holyhead Hotspur Holyhead Hotspur
2 - 1
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
GALLER KUPASI
MS
Colwyn Bay Colwyn Bay
1 - 0
Cardiff Met University Cardiff Met University
PS
Saltney Town Saltney Town
4 - 5
Aberystwyth Aberystwyth
88'
Buckley Town Buckley Town
0 - 2
Taff's Well Taff's Well
89'
Penybont Penybont
0 - 0
Caernarfon Town Caernarfon Town
89'
Swansea University Swansea University
1 - 2
Guilsfield Guilsfield
90'
Carmarthen Carmarthen
0 - 0
The New Saints The New Saints
90'
Haverfordwest Haverfordwest
1 - 3
Bala Town Bala Town
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
19:00
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Iztapa Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
-
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- 0
Richards Bay Richards Bay
-
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
- 0
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
-
Free State Stars Free State Stars
- 0
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
-
Black Leopards Black Leopards
- 0
JDR Stars JDR Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
90'
Sekhukhune United Sekhukhune United
1 - 0
Cape Town City Cape Town City
19'
SuperSport United SuperSport United
0 - 0
Baroka FC Baroka FC
18:30
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Chippa United Chippa United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
60'
AEK Larnaca AEK Larnaca
2 - 0
PAEEK PAEEK
19:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Chungnam Asan Chungnam Asan
3 - 4
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
MS
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
0 - 2
Ansan Greeners Ansan Greeners
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Hwaseong FC Hwaseong FC
3 - 2
Yangju Citizen Yangju Citizen
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
MS
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
0 - 2
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
MS
FC Telavi FC Telavi
2 - 1
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
89'
Saburtalo Saburtalo
2 - 1
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
DA
Dila Gori Dila Gori
2 - 1
Samtredia Samtredia
19:30
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
MS
HNK Gorica HNK Gorica
1 - 1
Istra 1961 Istra 1961
11'
Rijeka Rijeka
1 - 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
DA
Feyenoord Feyenoord
1 - 2
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
19:45
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
Heerenveen Heerenveen
- : -
Ajax Ajax
22:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
Cambuur Cambuur
22:00
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
İNGİLTERE 1. LİGİ
55'
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
0 - 2
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
58'
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
0 - 1
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
60'
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
0 - 2
Wigan Athletic Wigan Athletic
60'
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
0 - 0
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
58'
Rotherham United Rotherham United
2 - 1
Portsmouth Portsmouth
57'
Fleetwood Town Fleetwood Town
0 - 0
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
58'
Oxford United Oxford United
1 - 2
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
54'
Gillingham Gillingham
1 - 2
Sunderland Sunderland
61'
Cheltenham Town Cheltenham Town
0 - 0
Accrington Stanley Accrington Stanley
58'
Cambridge United Cambridge United
1 - 2
Ipswich Town Ipswich Town
57'
Lincoln City Lincoln City
0 - 0
Charlton Athletic Charlton Athletic
İNGİLTERE 2. LİGİ
59'
Crawley Town Crawley Town
0 - 0
Sutton United Sutton United
53'
Exeter City Exeter City
1 - 2
Newport County Newport County
59'
Carlisle United Carlisle United
0 - 1
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
58'
Scunthorpe United Scunthorpe United
0 - 0
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
57'
Oldham Athletic Oldham Athletic
2 - 0
Stevenage Stevenage
57'
Northampton Town Northampton Town
1 - 0
Mansfield Town Mansfield Town
57'
Salford City Salford City
1 - 0
Hartlepool United Hartlepool United
57'
Port Vale Port Vale
1 - 1
Barrow Barrow
54'
Bradford City Bradford City
2 - 1
Bristol Rovers Bristol Rovers
62'
Colchester United Colchester United
0 - 0
Harrogate Town Harrogate Town
62'
Leyton Orient Leyton Orient
0 - 0
Walsall Walsall
60'
Swindon Town Swindon Town
1 - 1
Rochdale Rochdale
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
MS
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
0 - 5
Grimsby Town Grimsby Town
57'
Kettering Town Kettering Town
2 - 0
Buxton Buxton
59'
Marske United F.C. Marske United F.C.
0 - 0
Gateshead Gateshead
53'
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
0 - 0
St.Albans City St.Albans City
60'
Yeovil Town Yeovil Town
1 - 0
Weymouth Weymouth
60'
Hungerford Town Hungerford Town
1 - 1
Bromley Bromley
55'
Curzon Ashton Curzon Ashton
0 - 2
Chesterfield Chesterfield
57'
Marine Marine
0 - 0
Wrexham Wrexham
53'
Southport Southport
1 - 2
Altrincham Altrincham
50'
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
1 - 0
Aldershot Town Aldershot Town
54'
Dover Athletic Dover Athletic
0 - 1
Yate Town Yate Town
57'
Tamworth Tamworth
0 - 0
Notts County Notts County
58'
Barnet Barnet
0 - 0
Boreham Wood Boreham Wood
55'
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
1 - 1
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
56'
Boston United Boston United
1 - 1
Stratford Town Stratford Town
61'
York City York City
1 - 0
Morpeth Town Morpeth Town
55'
Brackley Town Brackley Town
1 - 1
Guiseley Guiseley
54'
Horsham Horsham
0 - 0
Woking Woking
57'
Eastleigh Eastleigh
1 - 3
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
51'
Bedfont Sports FC Bedfont Sports FC
0 - 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
58'
Torquay United Torquay United
0 - 0
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
53'
Maidenhead United Maidenhead United
3 - 1
Hastings United Hastings United
53'
Banbury United Banbury United
1 - 0
Bath City Bath City
54'
Harrow Borough Harrow Borough
1 - 2
Chelmsford Chelmsford
58'
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
2 - 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
58'
Stockport County Stockport County
1 - 0
Stamford Stamford
57'
King's Lynn Town King's Lynn Town
1 - 1
Peterborough Sports Peterborough Sports
60'
AFC Sudbury AFC Sudbury
1 - 1
Dartford Dartford
58'
Hereford Hereford
0 - 0
Solihull Moors Solihull Moors
61'
Wealdstone Wealdstone
1 - 0
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
54'
Southend United Southend United
2 - 1
Chertsey Town Chertsey Town
62'
Pontefract Collieries Pontefract Collieries
0 - 0
FC Halifax Town FC Halifax Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Watford Watford
0 - 5
Liverpool Liverpool
59'
Leicester City Leicester City
1 - 1
Manchester United Manchester United
60'
Norwich City Norwich City
0 - 0
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
62'
Southampton Southampton
1 - 0
Leeds United Leeds United
59'
Manchester City Manchester City
1 - 0
Burnley Burnley
55'
Aston Villa Aston Villa
1 - 0
Wolverhampton Wolverhampton
19:30
Brentford Brentford
- : -
Chelsea Chelsea
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Fulham Fulham
4 - 1
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
61'
Sheffield United Sheffield United
0 - 1
Stoke City Stoke City
61'
Reading Reading
0 - 0
Barnsley Barnsley
58'
Nottingham Forest Nottingham Forest
1 - 1
Blackpool Blackpool
59'
Preston North End Preston North End
0 - 0
Derby County Derby County
55'
Middlesbrough Middlesbrough
0 - 0
Peterborough United Peterborough United
60'
Millwall Millwall
0 - 2
Luton Town Luton Town
60'
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
2 - 0
Coventry City Coventry City
60'
Bristol City Bristol City
0 - 2
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
58'
Huddersfield Town Huddersfield Town
1 - 0
Hull City Hull City
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
ERT
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
0 - 0
Maidstone United Maidstone United
ERT
Chester Chester
0 - 0
Guiseley Guiseley
57'
Billericay Billericay
1 - 1
Slough Town Slough Town
ERT
Southport Southport
0 - 0
Alfreton Town Alfreton Town
ERT
Chorley Chorley
0 - 0
Kettering Town Kettering Town
60'
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
1 - 0
Gloucester City Gloucester City
59'
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
0 - 0
Farsley Celtic Farsley Celtic
60'
Chorley Chorley
1 - 0
Darlington Darlington
ERT
Leamington Leamington
0 - 0
York City York City
ERT
Bradford PA Bradford PA
0 - 0
Gateshead Gateshead
ERT
Hungerford Town Hungerford Town
0 - 0
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
ERT
Curzon Ashton Curzon Ashton
0 - 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
ERT
Boston United Boston United
0 - 0
Darlington Darlington
50'
Welling United Welling United
1 - 0
Braintree Town Braintree Town
ERT
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
0 - 0
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
ERT
St.Albans City St.Albans City
0 - 0
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
55'
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
1 - 1
Chippenham Town Chippenham Town
ERT
Concord Rangers Concord Rangers
0 - 0
Dartford Dartford
ERT
Hereford Hereford
0 - 0
Blyth Spartans Blyth Spartans
ERT
Brackley Town Brackley Town
0 - 0
Spennymoor Town Spennymoor Town
ERT
Oxford City Oxford City
0 - 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
ERT
Bath City Bath City
0 - 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
İSKOÇYA 1. LİGİ
60'
Alloa Athletic Alloa Athletic
2 - 3
Peterhead Peterhead
62'
East Fife East Fife
4 - 1
Cove Rangers Cove Rangers
61'
Falkirk Falkirk
0 - 1
Airdrieonians Airdrieonians
60'
Dumbarton Dumbarton
0 - 1
Queens Park Queens Park
63'
Clyde Clyde
0 - 3
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
63'
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Stranraer Stranraer
62'
Cowdenbeath Cowdenbeath
0 - 2
Stenhousemuir Stenhousemuir
60'
Forfar Athletic Forfar Athletic
2 - 0
Annan Athletic Annan Athletic
62'
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Elgin City Elgin City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
60'
St Johnstone St Johnstone
0 - 2
Livingston Livingston
57'
Motherwell Motherwell
0 - 2
Celtic Celtic
61'
Ross County Ross County
1 - 3
St Mirren St Mirren
62'
Rangers FC Rangers FC
1 - 0
Hearts Hearts
62'
Hibernian Hibernian
0 - 2
Dundee United Dundee United
20:00
Dundee Dundee
- : -
Aberdeen Aberdeen
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
50'
Inverness Ct Inverness Ct
2 - 0
Greenock Morton Greenock Morton
62'
Dunfermline Dunfermline
0 - 0
Kilmarnock Kilmarnock
63'
Ayr United Ayr United
0 - 0
Queen of South Queen of South
60'
Raith Rovers Raith Rovers
2 - 0
Arbroath Arbroath
İSPANYA LA LİGA
19:30
Levante Levante
- : -
Getafe Getafe
22:00
Real Sociedad Real Sociedad
- : -
Mallorca Mallorca
İSPANYA LA LİGA 2
59'
Girona Girona
0 - 1
Huesca Huesca
60'
Amorebieta Amorebieta
1 - 1
FC Cartagena FC Cartagena
19:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Tenerife Tenerife
21:30
Malaga Malaga
- : -
Real Zaragoza Real Zaragoza
22:00
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Alcorcón Alcorcón
İSRAİL 1. LİGİ
18'
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
0 - 1
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18:45
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
19:00
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
20:30
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
İSVEÇ 1. LİGİ
MS
Umea Umea
2 - 1
Gefle Gefle
MS
Lindome GIF Lindome GIF
1 - 2
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
MS
Torns Torns
1 - 3
Tvaakers IF Tvaakers IF
MS
Sollentuna FK Sollentuna FK
1 - 0
Sylvia Sylvia
MS
IFK Malmö IFK Malmö
0 - 2
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
62'
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
0 - 0
Taby Taby
57'
Sandvikens IF Sandvikens IF
0 - 1
IFK Haninge IFK Haninge
60'
Lunds BK Lunds BK
1 - 0
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
63'
Utsiktens BK Utsiktens BK
2 - 1
Österlen FF Österlen FF
57'
Atvidaberg Atvidaberg
0 - 0
Linköping City Linköping City
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
2 - 0
Torslanda IK Torslanda IK
MS
Höganas BK Höganas BK
3 - 1
Onsala Onsala
MS
FC Gute FC Gute
2 - 3
Enskede IK Enskede IK
MS
Frösö IF Frösö IF
1 - 4
Skelleftea Skelleftea
MS
IFK Östersund IFK Östersund
4 - 1
Storfors AIK Storfors AIK
MS
Savedalens Savedalens
2 - 5
Assyriska BK Assyriska BK
MS
Ullareds Ullareds
2 - 3
Varbergs GIF Varbergs GIF
MS
Grebbestads Grebbestads
6 - 1
Karlstad 2 Karlstad 2
MS
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
8 - 0
Tidaholm Tidaholm
MS
Ahlafors IF Ahlafors IF
1 - 4
BK Forward BK Forward
MS
Nyköpings Nyköpings
6 - 1
Tyresö Tyresö
MS
Asarums IF Asarums IF
3 - 3
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
MS
Angered BK Angered BK
5 - 0
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
MS
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
4 - 2
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
MS
Taftea IK Taftea IK
2 - 1
Sandviks Sandviks
MS
Angelholms Angelholms
1 - 0
Vinbergs IF Vinbergs IF
MS
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
1 - 1
Notvikens IK Notvikens IK
MS
BK Astrio BK Astrio
1 - 1
IK Tord IK Tord
MS
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
1 - 1
Eskilstuna City Eskilstuna City
MS
Huddinge Huddinge
1 - 2
Motala AIF FK Motala AIF FK
MS
Eslovs Eslovs
2 - 0
Karlshamn Karlshamn
MS
FC Rosengard FC Rosengard
3 - 1
IFK Berga IFK Berga
MS
Friska Viljor Friska Viljor
1 - 1
Bodens BK Bodens BK
MS
Gamla Upsala Gamla Upsala
2 - 3
IFK Stocksund IFK Stocksund
MS
Varmbols FC Varmbols FC
4 - 0
Rynninge Rynninge
MS
Smedby AIS Smedby AIS
4 - 1
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
MS
Husqvarna FF Husqvarna FF
4 - 3
Dalstorps Dalstorps
MS
Gottne Gottne
1 - 1
Ytterhogdals Ytterhogdals
MS
Lidköpings Lidköpings
2 - 1
IFK Skövde IFK Skövde
MS
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
4 - 1
Kumla Kumla
MS
Yxhults IK Yxhults IK
0 - 2
IK Oddevold IK Oddevold
MS
Rappe Go IF Rappe Go IF
2 - 2
FBK Balkan FBK Balkan
61'
Arlanda Arlanda
0 - 0
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
45'
Team TG FF Team TG FF
0 - 0
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
MS
Östersund Östersund
0 - 3
Malmö Malmö
MS
Degerfors Degerfors
2 - 1
Halmstad Halmstad
18:30
Sirius Sirius
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Gais Gais
1 - 2
IFK Varnamo IFK Varnamo
MS
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
0 - 1
Vasteras SK Vasteras SK
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Yverdon Yverdon
- : -
Wil Wil
19:00
Kriens Kriens
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Young Boys Young Boys
- : -
Luzern Luzern
21:30
Zurich Zurich
- : -
Lugano Lugano
İTALYA SERİE A LİGİ
MS
Spezia Spezia
2 - 1
Salernitana Salernitana
19:00
Lazio Lazio
- : -
Inter Inter
21:45
Milan Milan
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
MS
Ascoli Ascoli
1 - 1
Lecce Lecce
MS
Pordenone Pordenone
1 - 3
Ternana Ternana
MS
Crotone Crotone
2 - 1
Pisa Pisa
MS
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
0 - 1
Reggina Reggina
48'
Perugia Perugia
1 - 0
Brescia Brescia
47'
Cosenza Cosenza
1 - 0
Frosinone Frosinone
19:30
Como Como
- : -
Alessandria Alessandria
İTALYA SERİE C LİGİ
MS
Vis Pesaro Vis Pesaro
1 - 1
Cesena Cesena
MS
Carrarese Carrarese
1 - 0
Pistoiese Pistoiese
MS
Modena Modena
2 - 0
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
MS
Olbia Olbia
0 - 2
Imolese Imolese
MS
Grosseto Grosseto
0 - 0
Reggiana Reggiana
MS
Pontedera Pontedera
2 - 3
Lucchese Lucchese
18:30
Robur Siena Robur Siena
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
18:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Montevarchi Montevarchi
18:30
Teramo Teramo
- : -
Gubbio Gubbio
18:30
Pescara Pescara
- : -
Fermana Fermana
İZLANDA KUPASI
18'
Akranes Akranes
0 - 1
Vikingur R. Vikingur R.
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Sagan Tosu Sagan Tosu
1 - 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
MS
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 - 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
MS
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
1 - 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
MS
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 - 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
MS
Yokohama FC Yokohama FC
5 - 3
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
MS
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 - 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
0 - 2
Machida Zelvia Machida Zelvia
MS
Sagamihara Sagamihara
0 - 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
MS
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
1 - 1
Albirex Niigata Albirex Niigata
MS
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
2 - 2
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
0 - 1
Ehime FC Ehime FC
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
1 - 3
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
KARADAĞ 1. LİGİ
-
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
- 0
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
-
Sutjeska Sutjeska
- 0
Zeta Zeta
-
Petrovac Petrovac
- 0
FK Podgorica FK Podgorica
-
Decic Tuzi Decic Tuzi
- 0
Jezero Jezero
-
Mornar Bar Mornar Bar
- 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
KATAR YILDIZLAR LİGİ
DA
Al-Shamal Al-Shamal
0 - 2
Al Arabi Al Arabi
45'
Al Sailiya Al Sailiya
0 - 0
Al-Wakra Al-Wakra
19:45
Katar SC Katar SC
- : -
Umm Salal Umm Salal
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
FC Akzhayik FC Akzhayik
1 - 1
FC Turan FC Turan
MS
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
1 - 0
Caspiy Caspiy
MS
Aktobe Lento Aktobe Lento
1 - 2
Kairat Almaty Kairat Almaty
MS
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
2 - 1
Atyrau Atyrau
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS
AD Aserri AD Aserri
0 - 0
Barrio Mexico Barrio Mexico
20:00
Puerto Golfito Puerto Golfito
- : -
Turrialba Turrialba
22:00
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
- : -
AD Cofutpa AD Cofutpa
23:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
AD San Carlos AD San Carlos
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
48'
H&W Welders H&W Welders
1 - 1
Knockbreda FC Knockbreda FC
47'
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
1 - 2
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
17:00
Dergview Dergview
- : -
Loughgall Loughgall
17:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Ballinamallard United Ballinamallard United
62'
Institute Institute
1 - 2
Newry City AFC Newry City AFC
47'
Ards Ards
2 - 0
Queens University Queens University
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
58'
Cliftonville Cliftonville
1 - 1
Larne Larne
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Crusaders Crusaders
61'
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
0 - 3
Linfield Linfield
61'
Glenavon Glenavon
3 - 1
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
58'
Portadown Portadown
0 - 0
Ballymena United Ballymena United
19:30
Glentoran Glentoran
- : -
Coleraine Coleraine
LETONYA 1. LİGİ
MS
Auda Auda
2 - 0
Albatroz SC Albatroz SC
MS
Dinamo Riga Dinamo Riga
0 - 0
JDFS Alberts JDFS Alberts
MS
Smiltene Smiltene
1 - 6
Tukums 2000 Tukums 2000
16:00
Grobina Grobina
- : -
Rezekne Rezekne
LETONYA VİRSLİGA
MS
Valmiera Valmiera
1 - 0
FK Liepaja FK Liepaja
MS
Rigas FS Rigas FS
1 - 1
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
LİTVANYA 1. LİGİ
14:00
Suduva-2 Suduva-2
- : -
FK Zalgiris-2 FK Zalgiris-2
MS
FK Silas FK Silas
4 - 1
Atmosfera Atmosfera
MS
BFA Vilnius BFA Vilnius
0 - 1
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
5'
Siauliai Siauliai
0 - 2
Babrungas Babrungas
7'
Neptunas Klaipeda Neptunas Klaipeda
1 - 0
FK Minija FK Minija
LİTVANYA A LYGA
MS
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
1 - 2
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
MS
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
1 - 1
DFK Dainava DFK Dainava
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Al-Hikma Al-Hikma
- 0
Al-Ahed Al-Ahed
MACARİSTAN 1. LİGİ
MS
Gyirmot Gyirmot
2 - 1
Paksi FC Paksi FC
18'
Ferencvaros Ferencvaros
0 - 1
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
20:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
Renova Renova
- 0
Pelister Pelister
-
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- 0
Borec Borec
-
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
- 0
Makedonija GP Makedonija GP
-
Tikves Tikves
- 0
FC Shkupi FC Shkupi
-
Akademija Pandev Akademija Pandev
- 0
Shkendija Shkendija
MALTA 1. LİGİ
MS
Balzan Youths Balzan Youths
1 - 2
Floriana Floriana
18'
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
0 - 0
Gzira United Gzira United
20:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Gudja United Gudja United
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Dorados Dorados
4 - 1
Raya2 Expansion Raya2 Expansion
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Necaxa Necaxa
0 - 1
Puebla Puebla
MS
Mazatlan FC Mazatlan FC
1 - 0
Atlas Atlas
MOLDOVA 1. LİGİ
MS
Floresti Floresti
1 - 3
CSF Balti CSF Balti
17'
FC Sheriff FC Sheriff
2 - 0
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
NON LİG PREMİER
53'
Warrington Town Warrington Town
0 - 0
Whitby Whitby
ERT
Tamworth Tamworth
0 - 0
Stratford Town Stratford Town
63'
United Of Manchester United Of Manchester
0 - 1
Grantham Town Grantham Town
54'
Basford United Basford United
2 - 0
Hyde United Hyde United
ERT
Peterborough Sports Peterborough Sports
0 - 0
Hednesford Town Hednesford Town
58'
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
0 - 0
Lowestoft Town Lowestoft Town
53'
Leiston Leiston
1 - 0
Barwell Barwell
56'
Taunton Town Taunton Town
3 - 1
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
58'
Poole Town Poole Town
0 - 1
Hendon Hendon
55'
Chesham United Chesham United
2 - 1
Dorchester Town Dorchester Town
53'
Matlock Town Matlock Town
0 - 0
South Shields South Shields
17:00
Buxton Buxton
- : -
Hyde United Hyde United
61'
Ashton United Ashton United
1 - 1
Nantwich Town Nantwich Town
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Gosport Borough Gosport Borough
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
0 - 0
Basford United Basford United
60'
Stafford Rangers Stafford Rangers
0 - 0
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
60'
Biggleswade Town Biggleswade Town
0 - 1
Rushall Olympic Rushall Olympic
54'
Walton Casuals Walton Casuals
0 - 1
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
56'
Tiverton Tiverton
1 - 0
Wimborne Town Wimborne Town
55'
Farnborough Town Farnborough Town
2 - 1
Kings Langley Kings Langley
53'
Royston Town Royston Town
1 - 1
Stourbridge Stourbridge
17:00
Redditch United Redditch United
- : -
Banbury United Banbury United
54'
Hitchin Town Hitchin Town
1 - 3
Needham Market Needham Market
50'
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
0 - 1
Alvechurch Alvechurch
60'
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
2 - 0
Lancaster City Lancaster City
52'
Atherton Collieries Atherton Collieries
0 - 0
Mickleover Sports Mickleover Sports
55'
Metropolitan Police Metropolitan Police
0 - 2
Merthyr Town Merthyr Town
55'
Weston Super Mare Weston Super Mare
1 - 2
Salisbury City Salisbury City
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Coalville Town Coalville Town
61'
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
1 - 0
Bamber Bridge Bamber Bridge
52'
Scarborough Scarborough
2 - 1
Witton Albion Witton Albion
17:00
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
- : -
Truro City Truro City
17:00
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Yate Town Yate Town
NORVEÇ 1. LİGİ
MS
Bryne Bryne
0 - 1
Fredrikstad Fredrikstad
MS
Asane Asane
3 - 3
Ull Kisa Ull Kisa
MS
Strommen Strommen
2 - 2
Sandnes Sandnes
MS
Stjordals Blink Stjordals Blink
2 - 2
Start Start
MS
Jerv Jerv
2 - 1
Ranheim Ranheim
MS
Ham Kam Ham Kam
3 - 0
KFUM KFUM
MS
Grorud Grorud
2 - 1
Raufoss Raufoss
NORVEÇ 2. LİGİ
MS
Floro Floro
1 - 2
Brattvag Brattvag
MS
Sotra Sotra
4 - 1
Egersunds Egersunds
MS
Kongsvinger Kongsvinger
7 - 0
Kvik Halden Kvik Halden
MS
Kjelsas Kjelsas
3 - 1
Vard Haugesund Vard Haugesund
MS
Notodden Notodden
1 - 0
Oygarden FK Oygarden FK
90'
Nardo Nardo
0 - 4
Skeid Skeid
62'
Asker Asker
2 - 1
Moss Moss
48'
Eidsvold TF Eidsvold TF
2 - 1
Tromsdalen Tromsdalen
61'
Floya Floya
0 - 2
Baerum Baerum
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Molde Molde
- : -
Tromso Tromso
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Pakhtakor Pakhtakor
4 - 2
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
MS
Turon Turon
1 - 1
Termez Surkhon Termez Surkhon
90'
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
1 - 1
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Alianza Atletico Alianza Atletico
- : -
Academia Cantolao Academia Cantolao
21:15
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
- : -
Sport Boys Sport Boys
23:30
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
MS
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
3 - 0
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
MS
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
3 - 1
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
19:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
21:30
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
- : -
GKS Katowice GKS Katowice
POLONYA 2. LİGİ
MS
Lech Poznan II Lech Poznan II
3 - 2
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
MS
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
2 - 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
MS
GKS Belchatow GKS Belchatow
2 - 1
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
MS
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
3 - 0
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
MS
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
1 - 2
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
18:15
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
- : -
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
POLONYA EKSTRAKLASA
MS
Gornik Leczna Gornik Leczna
1 - 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
MS
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
0 - 2
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
18:30
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
21:00
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
PORTEKİZ KUPASI
MS
F.C. Oliveira do Hospital F.C. Oliveira do Hospital
0 - 1
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
61'
Espinho Espinho
0 - 0
Caldas Caldas
62'
Leixoes Leixoes
2 - 0
Vilaverdense Vilaverdense
57'
Valadares Gaia Valadares Gaia
1 - 1
Casa Pia Casa Pia
54'
Camacha Camacha
1 - 1
Tondela Tondela
59'
Oriental Dragon Oriental Dragon
1 - 1
Moreirense Moreirense
50'
Berço Sc Berço Sc
0 - 1
Belenenses Belenenses
19'
Uniao Leiria Uniao Leiria
0 - 0
Santa Clara Santa Clara
20:00
Louletano Louletano
- : -
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
22:15
Trofense Trofense
- : -
Benfica Benfica
PRİMERA DİVİSİON RFEF
16'
Castellon Castellon
1 - 0
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
14'
SD Logrones SD Logrones
1 - 0
Zamora Zamora
16'
Linares Deportivo Linares Deportivo
0 - 1
Algeciras Algeciras
15'
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
0 - 0
Extremadura UD Extremadura UD
20:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
20:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
Villarreal B Villarreal B
22:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Barcelona B Barcelona B
ROMANYA LİGA 1
DA
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 - 1
FC Voluntari FC Voluntari
20:30
FCSB FCSB
- : -
CS Mioveni CS Mioveni
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
Arsenal Tula Arsenal Tula
2 - 1
Zenit Zenit
90'
Rubin Kazan Rubin Kazan
2 - 1
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
19:00
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Rostov Rostov
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
SS Pennarossa SS Pennarossa
- 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
MS
SP Libertas SP Libertas
2 - 0
San Giovanni San Giovanni
-
SS Virtus SS Virtus
- 0
Domagnano Domagnano
-
Cosmos Cosmos
- 0
Faetano Faetano
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
65'
Kolubara Kolubara
0 - 6
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
19:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Vojvodina Vojvodina
SLOVAKYA 2. LİGİ
MS
MSK Namestovo MSK Namestovo
0 - 2
Komarno Komarno
MS
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
1 - 0
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
MS
Puchov Puchov
1 - 1
FC Petrzalka FC Petrzalka
MS
Dubnica Dubnica
1 - 2
FK Kosice FK Kosice
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
63'
Zilina Zilina
0 - 1
Dunajska Streda Dunajska Streda
19:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
SKF Sered SKF Sered
19:00
Senica Senica
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
18'
Mura Mura
1 - 0
Aluminij Aluminij
21:15
Maribor Maribor
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
SLOVENYA 2. LİGİ
MS
NK Krsko NK Krsko
0 - 3
ND Beltinci ND Beltinci
MS
Primorje Primorje
3 - 0
Fuzinar Fuzinar
MS
Rudar Velenje Rudar Velenje
4 - 1
NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
MS
NK Roltek Dob NK Roltek Dob
0 - 2
Gorica Gorica
MS
Jadran Dekani Jadran Dekani
2 - 0
Rogaska Rogaska
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
14'
Al Baten Al Baten
0 - 0
Al Shabab Al Shabab
13'
Al-Fayha Al-Fayha
0 - 0
Al-Raed Al-Raed
18:20
Al Taee Al Taee
- : -
Abha Abha
20:10
Al Ahli SC Al Ahli SC
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
SÜPER LİG
MS
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
2 - 0
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
MS
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
2 - 2
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
21:00
Cobreloa Cobreloa
- : -
Copiapó Copiapó
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Univ. de Chile Univ. de Chile
0 - 1
Audax Italiano Audax Italiano
MS
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
0 - 2
Unión La Calera Unión La Calera
61'
Cobresal Cobresal
1 - 2
Universidad Catolica Universidad Catolica
21:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
- : -
Everton De Vina Everton De Vina
23:30
Union Espanola Union Espanola
- : -
Curico Unido Curico Unido
TACİKİSTAN 1. LİGİ
-
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- 0
Kuktosh Kuktosh
-
FK Eskhata FK Eskhata
- 0
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS
Samut Prakan City Samut Prakan City
2 - 2
Port FC Port FC
MS
Suphanburi Suphanburi
0 - 2
BG Pathum United BG Pathum United
MS
Khon Kaen United Khon Kaen United
1 - 0
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
MS
Chiangmai FC Chiangmai FC
0 - 1
Prachuap FC Prachuap FC
TFF 1. LİG
MS
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
1 - 2
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
MS
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
2 - 2
Eyüpspor Eyüpspor
MS
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
2 - 1
Balıkesirspor Balıkesirspor
19:00
Menemenspor Menemenspor
- : -
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
TFF 2. LİG
İPT
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
0 - 0
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
MS
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
1 - 0
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
MS
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
1 - 0
Sarıyer Sarıyer
MS
Pendikspor Pendikspor
4 - 1
Akhisarspor Akhisarspor
TUNUS 1. LİGİ
MS
Esperance Zarzis Esperance Zarzis
0 - 2
Olympique de Beja Olympique de Beja
52'
Club Africain Club Africain
1 - 1
Rejiche Rejiche
UKRAYNA 2. LİGİ
MS
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
0 - 2
Prykarpattya Prykarpattya
MS
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 0
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS
FC Mariupol FC Mariupol
1 - 2
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
60'
FC Lviv FC Lviv
1 - 2
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
19:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
UMMAN LİGİ
-
Nizwa Nizwa
- 0
Al Nasr Al Nasr
MS
Saham Saham
1 - 1
Al Seeb Al Seeb
-
Al Nahda Al Nahda
- 0
Al Musannah SC Al Musannah SC
-
Sohar Sohar
- 0
Al Suwaiq Al Suwaiq
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
87'
Atl. River Plate Atl. River Plate
5 - 1
Sud America Sud America
18:45
Montevideo City Montevideo City
- : -
Rentistas Rentistas
21:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
ÜRDÜN 1. LİGİ
14'
Al-Wihdat Al-Wihdat
0 - 0
Al-Jazeera Al-Jazeera
20:30
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
Aqaba Aqaba
20:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
UCV UCV
1 - 1
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
MS
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
1 - 2
Zamora FC Zamora FC
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Yaracuyanos Yaracuyanos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
3'
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
0 - 0
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Ionikos Ionikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 8 6 19
2 Trabzonspor 8 8 18
3 Beşiktaş 9 7 17
4 Atakaş Hatayspor 8 10 16
5 Altay 8 2 15
6 İttifak Holding Konyaspor 8 4 14
7 VavaCars Fatih Karagümrük 8 3 14
8 Galatasaray 8 1 14
9 Aytemiz Alanyaspor 8 -3 14
10 Adana Demirspor 8 2 12
11 Yukatel Kayserispor 8 1 11
12 Gaziantep FK 8 -1 11
13 Demir Grup Sivasspor 8 2 9
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 8 -4 8
16 GZT Giresunspor 9 -4 8
17 Kasımpaşa 8 -4 6
18 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 8 -9 6
19 Göztepe 8 -5 5
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 8 14 20
2 MKE Ankaragücü 8 11 18
3 Eyüpspor 8 4 16
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 8 6 15
5 BB Erzurumspor 8 1 15
6 Tuzlaspor 7 5 14
7 Kocaelispor 7 0 13
8 Yılport Samsunspor 7 1 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Altınordu 8 -4 10
11 Manisa FK 8 -2 9
12 Beypiliç Boluspor 7 1 8
13 Menemenspor 8 -6 8
14 İstanbulspor 7 -1 7
15 Altaş Denizlispor 8 -4 7
16 Adanaspor 8 -6 6
17 Balıkesirspor 7 -6 6
18 Bursaspor 7 -5 5
19 Ankara Keçiörengücü 7 -6 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 6 5 15
2 Pazarspor 7 3 13
3 Amed Sportif Faaliyetler 7 3 13
4 Isparta 32 Spor 6 3 11
5 Bucaspor 1928 7 1 10
6 Zonguldak Kömürspor 7 2 10
7 Kırşehir Belediyespor 6 2 10
8 Nazilli Belediyespor 6 2 10
9 Şanlıurfaspor 6 1 9
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 7 2 9
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 8
12 Uşakspor A.Ş. 6 -5 7
13 Akhisarspor 6 -2 7
14 Kırklarelispor 6 -2 6
15 Anagold 24Erzincanspor 6 -3 5
16 Eskişehirspor 6 -7 4
17 Ankara Demirspor 6 -3 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 5 -2 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 7 13 17
2 Hekimoğlu Trabzon 7 11 17
3 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 8 17
4 Bodrumspor 7 11 15
5 Ankaraspor 7 11 14
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 3 14
7 Sakaryaspor 7 6 13
8 Çorum FK 7 5 12
9 İnegölspor 7 2 11
10 Somaspor 7 1 11
11 Afjet Afyonspor 7 2 10
12 Sarıyer 7 0 10
13 Etimesgut Belediyespor 7 -1 10
14 Serik Belediyespor 7 -4 9
15 Diyarbekirspor 7 -5 4
16 Niğde Anadolu FK 7 -14 4
17 Adıyaman FK 7 -8 3
18 Turgutluspor 7 -8 2
19 Ergene Velimeşespor 7 -16 1
20 Kahramanmaraşspor 7 -17 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 2 2 4
2 Club Brugge 2 1 4
3 Manchester City 2 1 3
4 RB Leipzig 2 -4 0